Ranczo nad Odrą

Jazdy konne

Home »  Jazdy konne

Nauka jazdy konnej prowadzona jest przez licencjonowane intruktorki, które potrafią stworzyć przyjazne warunki szkolenia. Jesteśmy otwarci na chętnych w każdym wieku, niezależnie od płci. Terminy jazd ustalane są indywidualnie dzięki czemu z pewnością wpiszesz je w swój harmonogram.

Dla osób zaczynających swoją przygodę z końmi prowadzone są zajęcia na lonży. (czas trwania – 30 min., koszt – 40 zł.Osoby potrafiące samodzielnie prowadzić wierzchowca zapraszamy do udziału w lekcjach na otwartej ujeżdżalni indywidualnie lub w zastępie.

  • jazda w zastępie (ok. 45-60 min) – 40 zł.
  • jazda indywidualna – 60 min. – 60 zł

Dzieci poniżej 7 lat zapraszamy na oprowadzanki na koniu (czas trwania – ok. 5 min., koszt – 5 zł)


Kanety:

Obowiązują zarówno na jazdy na ujeżdżalni jak i i na jazdy na lonży (przy czym 1 godzina ujeżdżalni jest równoważna z 30 min lonży).

  • karnet 5 jazd -160zł termin ważności 5 tygodni

Położenie naszego rancza na obrzeżach Wrocławia daje również możliwość do organizacji malowniczych wyjazdów w teren. Po ciężkim tygodniu spędzonym w szkole czy w pracy, każdemu należy się chwila relaksu – spacer w siodle wśród malowniczych nadodrzańskich krajobrazów może okazać się idealnym rozwiązaniem!!

wyjazd w teren – ok. 2 godz. – 60 zł

W celu umówienia jazdy szkoleniowej bądź jazdy w terenie przejdź to zakładki ‚Kontakt’ i  skontaktuj się telefonicznie z jedną z naszych instruktorek. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli. W dni robocze jazdy prowadzone są po południu (od godziny 15.30), weekendy i święta przez cały dzień, po wcześniejszym uzgodnieniu.