Ranczo nad Odrą

Hubertus 2016

Home »  Wydarzenia »  Hubertus 2016

Hubertus 2016

On Listopad 13, 2016, Posted by , In Wydarzenia, By ,, , With Możliwość komentowania Hubertus 2016 została wyłączona

Dzisiaj na naszym Ranczu świętowaliśmy dzień świetego Huberta. Mimo mroźnego poranka przybyło liczne grono zawodników oraz dopingujących ich kibiców. W tegoroczne obchody odbyły się dwie konkurencje..

Pierwszą z nich była pogoń za lisem, w którego wcieliła się jedna z naszych instruktorek – Pani Kasia, która dosiadała Coto. Amazonki biorące udział w pościgu okazały się znacznie zwinniejsze niżby przypuszczał lis i w mig zdobyły jego kitę. Tegoroczną triumfatorką była Natalia, która w gonitwę ruszyła na Nucie. Serdecznie gratulujemy zdobywczyni lisiego ogona!

Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i tym razem, drugą konkurencją było poszukiwanie lisa. Liczne grono myśliwych wyruszyło na polowanie. Po długich zmaganiach znaleźć lisa udało się parze najlepszych łowców – Zuzi i Marcinowi. Gratulujemy zwycięzcom tej konkurencji!

Na tym zakończyły się zmagania naszych jeźdźców, którzy udali się na odpoczynek i ciepły posiłek. W tym roku na wszystkich uczestników i gości czekał ciepły bigos i gorąca herbata. Dziękujemy wszystkim przybyłym za doping naszych zawodników, a uczestnikom za aktywną walkę pełną poświęceń w naszych konkurencjach.

« 1 z 3 »
Comments are closed.